Bestsellery
Kolczyki Srebrne PUZZLE Srebro p.925
Kolczyki Srebrne PUZZLE Srebro p.925
39,00 zł
para
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Bezpieczne Zakupy

 

 • Różne formy płatności:
 • Gotówka/Przelew/PayU/Credit Card/PayPal.
 • Gwarantowany zwrot pieniędzy (14 dni na zwrot towaru).
 • Szybka wysyłka.

 

KONTAKT:

email: sklep@bridge-art.pl
tel.:     665 44 55 08

 

 

regulamin sklepu internetowego

Reklamacje i zwroty
Reklamacje

 

Przed odebraniem przesyłki zawsze sprawdź, czy nie uległa uszkodzeniu w transporcie. Jeżeli opakowanie posiada widoczne uszkodzenia zewnętrzne, zalecamy odmówienia przyjęcia przesyłki, a następnie skontaktowanie się z nami pod numerem telefonu: 665 44 55 08.

Po opłaceniu kwoty pobrania i pokwitowaniu odbioru paczki istnieje możliwość otwarcia paczki w obecności kuriera - w przypadku stwierdzenia niezgodności, sporządzany jest protokół rozbieżności, który stanowi podstawę późniejszej reklamacji.

Jeżeli zakupiony towar okazuje się mieć wady fabryczne lub jest niezgodny z opisem, prosimy o postępowanie zgodnie z poniższą procedurą reklamacyjną:

 1. Skontaktuj się z nami drogą mailową i poinformuj nas o reklamacji: sklep@bridge-art.pl
 2. Prześlij do nas przesyłką poleconą produkt, który chcesz zareklamować, dołączając do niego pisemne oświadczenie,w którym opiszesz szczegółowe powody reklamacji produktu na adres:  BH-ART Pracownia i Sklep Brygida Hojka, ul. Matejki 25, 43-417 Kaczyce. Przesyłka jest realizowana na Twój koszt.
 3. W ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki poinformujemy Cię mailowo lub telefonicznie o wyniku postępowania reklamacyjnego.

 

W razie wątpliwości, zapraszamy do kontaktu pod adresem e-mail: sklep@bridge-art.pl lub telefonicznie: 665 44 55 08. Udzielimy Ci wskazówek, jak szybko i bezproblemowo przeprowadzić reklamację.

 

WZÓR PISMA REKLAMACYJNEGO:


1. DANE KLIENTA 
Imię i Nazwisko _______________________________________________________________________
Kod Pocztowy _________________Miejscowość ____________________________________________
Telefon ______________________ Data wypełnienia reklamacji _______________________________

2. INFORMACJE O PRZEDMIOCIE REKLAMACJI
Produkt ____________________________ Data i miejsce zakupu ______________________________
Seria/model ________________________ Nr dokumentu zakupu**____________________________
**) numer faktury VAT lub paragonu fiskalnego.
OPIS WADY/PRZYCZYNA REKLAMACJI

3. DZIAŁANIA NAPRAWCZE/ŻĄDANIE REKLAMUJĄCEGO

(Czytelny podpis Klienta)

 

 

Zwrot produktów

 

Zgodnie z obowiązującymi przepisami, w ciągu 14 dni kalendarzowych od daty dostarczenia zamówionego towaru, masz prawo jego zwrotu bez podania przyczyn w ramach odstąpienia od umowy, wg ogólnych zasad wynikających z przepisów dotyczących zawierania umów na odległość. Dotyczy to wyłącznie sprzedaży konsumenckiej, a więc stosuje się tylko do sprzedaży osobie fizycznej, która dokonuje zakupu w celu niezwiązanym z działalnością zawodową lub gospodarczą. Wyjątek stanowią przedmioty o właściwościach określonych przez konsumenta w złożonym przez niego zamówieniu lub ściśle związanych z jego osobą (Art. 10, ustęp 3 ustawy o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny).

 

Jeżeli chcesz dokonać zwrotu produktu:

 1. Skontaktuj się z nami drogą mailową i poinformuj nas o swojej decyzji: sklep@bridge-art.pl
 2. Odeślij zakupiony produkt przesyłką rejestrowaną na adres:  BH-ART Pracownia i Sklep Brygida Hojka, ul. Matejki 25, 43-417 Kaczyce.
 3. Zwroty przesłane przesyłką za pobraniem nie są przyjmowane.
 4. Przesyłka jest realizowana na Twój koszt i Ty ponosisz odpowiedzialność za stan odsyłanego towaru - zabezpiecz towar dokładnie, by nie uległ uszkodzeniu.
 5. Dołącz do przesyłki pisemne oświadczenie o zwrocie produktu. Numer konta, na które ma być przekazany zwrot pieniędzy i dane potrzebne do wykonania przelewu prześlij mailem na adres: sklep@bridge-art.pl
 6. W ciągu 7 dni roboczych od otrzymania Twojej przesyłki, sprawdzimy stan przekazanego produktu (czy nie nosi śladów użytkowania, czy nie został uszkodzony lub zniszczony, czy znajduje się w oryginalnym opakowaniu z całą jego zawartością).
 7. Jeżeli nie odnotujemy przeciwwskazań, na Twój adres email prześlemy informację o pozytywnym rozpatrzeniu zwrotu produktu. Na załączony numer konta w ciągu 7 dni zostanie dokonany zwrot należności za produkt.

 

Jeżeli Twój zwrot produktu zostanie odrzucony (ze względu na uszkodzenie produktu lub oznaki użytkowania), przekażemy Ci na wskazany adres email informację o nieprzyjęciu zwrotu produktu. W ciągu 7 dni roboczych na wskazany adres zwrotny odeślemy produkt, pokrywając koszt przesyłki.

 

WZÓR OŚWIADCZENIA O ODSTĄPIENIU OD UMOWY:

(Oświadczenie to należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy)

[DANE SPRZEDAJĄCEGO]
…………………………….
…………………………….
…………………………….

Ja……………………………….niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następującej/ych rzeczy ……….…………………………………………………………………………………………………………., numer oferty……………………………………… .
Data zawarcia umowy to ………………………………………., data odbioru ……………………………………………….… .Imię i nazwisko………………………………………………………….
Adres …..…………………….……..…………………………………….
Data………………………………………………………………………….
…….……………………………………………………………………
Podpis (tylko jeżeli formularz jest wysłany w wersji papierowej)W przypadku odstąpienia od Umowy sklep bridge-art.pl nie ponosi kosztu odesłania Towaru.Brak odstąpienia od umowy:

Prawo odstąpienia od umowy zawartej w ramach bridge-art.pl nie przysługuje Konsumentowi w odniesieniu do umów:

(...) w których przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb (...) (np. biżuteria personalizowana grawerunkiem itp.)


W sprawach nieuregulowanych w niniejszym regulaminie zastosowanie mają przepisy kodeksu cywilnego. Spory rozstrzygane są przez sąd według przepisów prawa polskiego.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Click Shop | Hosting home.pl