*** Czas realizacji zamówień wynosi ok. 2 dni robocze plus dostawa***

Bestsellery
Bezpieczne Zakupy

 

 • 100% polskie rękodzieło (producent).
 • Różne formy płatności: przelew tradycyjny, przelew elektroniczny PayU (karta kredytowa, karta debetowa, BLIK, portfele elektroniczne), PayPal, gotówka w siedzibie firmy.
 • Gwarantowany zwrot pieniędzy (14 dni na zwrot towaru).
 • Szybka wysyłka.

 platnosc

 

Grawerunek FAQ

 

 

Biżuteria z grawerunkiem - więcej niż ozdoba

 

Bransoletka, naszyjnik czy zawieszka charm spersonalizowana osobistym grawerunkiem to doskonały prezent na każdą okazję.

Grawerunki wykonujemy najnowocześniejszą techniką laserową, na naszych wyrobach nieodpłatnie. Domyślnie używamy czcionek Monotype Corsiva lub Gabriola, ponieważ:

 • zawierają polskie znaki,
 • są ładne i czytelne.

Jeżeli mają Państwo inne preferencje, prosimy o kontakt mailowy w celu sprawdzenia, czy dysponujemy daną czcionką oraz czy nadaje się ona do użycia na danej zawieszce.

 

Monotype Corsiva

Gabriola

 

Ilość znaków możliwych do wygrawerowania na poszczególnych zawieszkach określona jest w opisach przedmiotów:

 • 1 znak = 1 litera lub cyfra,
 • serduszko = 2 znaki,
 • gwiazdka = 2 znaki,
 • nieskończoność = 4 znaki
 • 1 wyraz = 1 słowo lub 1 data lub krótka fraza, np. "Tylko Ty", "I Love You", nie więcej niż 10 liter.

Ograniczenie ilości znaków na poszczególnych zawieszkach wprowadzono po to, aby napis był czytelny i wyglądał estetycznie.

 

 

REGULAMIN GRAWEROWANIA:

 

 

1. Grawerujemy wyłącznie napisy, nie wykonujemy grafiki oraz emoticonów (poza serduszkiem, gwiazdką i nieskończonością).

2. Grawerunek na biżuterii jest nieodwracalny (litery wypalone laserem w metalu), nie da się go usunąć czy poprawić, dlatego prosimy o sprawdzenie poprawności podanego tekstu przed potwierdzeniem zamówienia pod kątem błędów ortograficznych, literówek oraz poprawności podanych dat! Koszt wymiany elementu z błędnie podanym tekstem ponosi klient.

3. Teksty prezentowane na zdjęciach w poszczególnych ofertach służą wyłącznie zilustrowaniu możliwości grawerowania, dokonując zakupu w danej ofercie każdorazowo należy podać tekst , jaki ma zostać wygrawerowany lub wpisać "bez graweru".

4. Domyślnie grawerujemy czcionkami systemu Windows: Monotype Corsiva i Gabriola. Można wybrać inną czcionkę, ale prosimy o wcześniejszy kontakt mailowy w celu sprawdzenia, czy dana czcionka jest dostępna.

5. Teksty obcojęzyczne nie są przez nas weryfikowane, prosimy o sprawdzanie tekstu pod kątem poprawności w >>translatorze google<< :) Z przyczyn technicznych nie grawerujemy pisma arabskiego, chińskiego, hinduskiego i podobnych.

6. Nie wykonujemy projektów, szkiców, symulacji, brudnopisów itp., proces jest nieodwracalny, dlatego tak ważne jest, aby wprowadzony do formularza zamówienia tekst nie zawierał błędów. Efekty naszej pracy można zobaczyć w galeriach zdjęć zamieszczonych w opisach produktów oraz na naszej oficjalnej stronie na Facebook'u: >>BRIDGE-ART.PL<<

7. Tekst podany w całości z CapsLockiem zostanie wygrawerowany w całości WIELKIMI LITERAMI stylem GABRIOLA lub ARIAL.

8. W przypadku przekroczenia podanego w ofercie limitu znaków możliwych do wygrawerowania o więcej niż 30% podany tekst może być bardzo drobny, a nawet nieczytelny (bez lupy ;), dlatego prosimy o przestrzeganie limitów dla własnej satysfakcji z zakupu. W przypadku znacznego przekroczenia limitu znaków dobieramy najbardziej czytelną czcionkę, najczęściej Arial.

9. Jeśli podany tekst ma być wygrawerowany po dwóch stronach zawieszki, prosimy o dodanie stosownej instrukcji w uwagach do zamówienia lub oddzielenie stron ukośnikiem "/" , (np. Janek / 7.03.2013).

10. Zgodnie z obowiązującymi przepisami biżuteria z grawerunkiem nie podlega zwrotom (Ustawa o prawach konsumenta, art. 38).

 

W przypadku podania błędnych danych prosimy o niezwłoczny kontakt sms lub tel.: +48.665445508.

 

 

>>OFERTA BIŻUTERII Z GRAWEREM<<

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl